Veebipoe bakery.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Kopli Pagarid OÜ (reg nr 14200518) asukohaga Kopli 27, Tallinn, tel 58542224, info@bakery.ee.  

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Ostutingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Kui tellimuse kättesaamiseks soovitakse kullerteenust, lisandub hinnale tasu kauba kohaletoimetamise eest. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kättesaamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Lisaks Eesti pangalinkidele (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Revolut) ka Baltikumi ja Soome pangalingid.
  • Pangaülekanne arve alusel.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud:
1) Kaubale ise järele tulla ning saada tellimus kätte Kopli Pagarid OÜ-le kuuluvast kohvikust (Bekker Pagariäri, Kopli 27, Tallinn) vastavalt kohviku lahtiolekuaegadele ja eelnevale kokkuleppele.
2) Kullerteenus Tallinna piires E-R 9.30-15.30. Kui olete valinud tellimuse kättesaamiseks kullerteenuse, siis palume arvestada, et kuller saabub 2-tunnises vahemikus. Kullerteenuse tasu on 6€.

TAGASTUSTINGIMUSED JA PRETENSIOONID

Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (sh toidukaubad, joogid) 14-päevane taganemisõigus ei kehti. Juhul, kui kaup ilmselgelt ei vasta kokkulepitud tingimustele, siis tuleb sellest Müüjat teavitada viivitamatult, saates selle kohta reklamatsiooni koos fotodega e-posti aadressile: info@bakery.ee. Kui on tuvastatav ettevõtte eksimus, siis kliendi soovil vahetame ühe kauba samaväärse teise kauba vastu või tagastame kauba eest makstud summa.

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. 
Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 24 tunni jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressil info@bakery.ee.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale puudusega kauba eest tasutud summa. 

TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Teil on õigus enne tellimuse väljastuskuupäeva oma tellimus tühistada ja 5 tööpäeva jooksul raha tagasi saada. Tellimust saab tühistada ainult tööpäeviti ja mitte hiljem kui kättetoimetamise päevale eelneval päeval kell 12.00, helistades kohvikusse numbrile +372 58542224 või meili teel info@bakery.ee. Hiljem laekunud tellimuse tühistamise avaldused ei kuulu rahuldamisele.

ISIKUANDMED
E-poest tellimuste vormistamisega ja ostu sooritamise käigus teatavaks saanud personaalseid kliendi andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Kopli Pagarid OÜ ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma kliendi loata. Kliendi personaalseid andmeid kasutatakse tellitud toodete kättetoimetamiseks. 

MUU INFO
Toitudes sisalduvate allergeenide kohta saab infot telefonil +372 58542224 või kirjutades info@bakery.ee.  

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid.