Kopli Pagarid OÜ
Reg 14200518
Kopli 27, Tallinn 10412
Tel 58542224

TELLIMINE
Kringlite, tortide, kookide ja pirukate tellimused palume teha vähemalt 24h enne pidupäeva.
Suuremas koguses pirukate ja ekleeride tellimiseks võtke palun ühendust e-maili või telefoni teel ja lepime kokku kõik detailid.  

Kauba tellimiseks lisage soovitud tooted ostukorvi. Kauba kogust saab muuta ostukorvis. Tellimuse vormistamiseks täitke nõutud andmeväljad ning valige sobiv toodete kohaletoimetamise viis (“tulen ise järgi” või “kullerteenus”). Seejärel kuvatakse tellimuse kogumaksumus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Tellimus on kinnitatud ja läheb töösse, kui makse on laekunud Kopli Pagarid OÜ arvelduskontole.

Kui tellitud tooteid ei ole võimalik tarnida seoses ootamatu kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitame sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatame tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul teate saamisest.

HINNAD
Toodete hinnad on märgitud tootekirjelduses. Kõik e-poes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Kullerteenuse tasu lisandub tellimuse hinnale ja on e-poe ostukorvis eraldi välja toodud.

MAKSETINGIMUSED
Tellimuse eest on võimalik tasuda interneti teel pangalingi kaudu (Swedbank, SEB,  Luminor Pank, LHV jt) euromaksena. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud tellimuskinnituselt.
Kui olete makse sooritanud, vajutage kindlasti nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”, nii saame teada, et olete makse sooritanud ja Teie tellimus läheb töösse.

Tellimuse kinnitus ja arve saadetakse Teile e-maili teel. Palun kontrollige, et tellimuskinnitus oleks Teile saabunud!

TARNETINGIMUSED
Tellimused saab kätte meie kohvikust, aadressil Kopli 27 vastavalt kokkulepitud ajale:
- kringlid ja pirukad - alates kell 9:00 hommikul 
- tordid ja koogid - alates kell 8:30 hommikul

Kohvik on avatud E-R 8-18, L 9-18 ja P 9-16.

KULLERTEENUS
Kui olete valinud kättesaamiseks kullerteenuse, siis tuuakse tellimus Teile kohale vastavalt eelnevale kokkuleppele. Kullerteenuse tasu Tallinna piires on 5€. Kui sihtkoht asub Tallinna lähiümbruses (Tabasalu, Viimsi, Laagri, Saue, Rae, Loo), siis on kullerteenuse tasu 10€. 
Kullerteenus samaks päevaks ainult kokkuleppel, tel 58542224.
NB! Pühapäevadel me kullerteenust ei paku. 

TELLIMUSE TÜHISTAMINE 
Juhul kui soovite oma tellimuse tühistada, palun teatage sellest minimaalselt 24h enne tellimuse täitmise tähtaega kirjutades aadressile tellimused@bakery.ee või helistades 58542224 (E-R 8-18, L 9-18, P 9-16).
Kirjutage oma tellimuse number ja pangakonto number, millele soovite makse tagastust.
Ülalnimetatud tingimuste järgimisel kanname Teile raha tagasi 5 tööpäeva jooksul.

Kui esitatud tellimust ei ole õigeaegselt tühistatud või tellitud kaubale ei tulda järgi tellimuse täitmise päeval, ei kuulu tasutud summa tellijale tagastamisele.

PRETENSIOONID
Kui ostjal on pretensioone, palume need saata e-maili teel info@bakery.ee või helistada telefonil 58542224. 

PRIVAATSUSPOLIITIKA
Kopli Pagarid OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress pangarekvisiidid) kasutame ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Vajadusel edastame isikuandmeid veoteenuse pakkujale selleks, et tellimus kohale toimetada. 

Uudiskirju ja pakkumisi saadame ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-maili aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. 

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-maili teel või järgides uudiskirjas toodud juhiseid. 

Kliendiinfo on rangelt konfidentsiaalne ja ei kuulu avalikustamiseks kolmandatele osapooltele.